expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

piątek, 13 lutego 2015

"Ostra gra" Olivia Cunning"Sed od odejścia kelnerki siedział nieruchomo. Jessica zerknęła na niego - był pogrążony w ekstazie, ale nie miała ona nic wspólnego z cudownie pachnącą, acz nietkniętą lasagne na jego talerzu.  Oczy miał zamknięte, usta rozchylone, oddech wiązł mu w gardle w rytmie powolnych ruchów jej ręki. "

Olivia Cunning stworzyła serię książek opisujących życie seksualne rockowej kapeli Sinners. Cykl otwiera "Za sceną", tom drugi to "Ostra gra". Po literaturę erotyczną sięga się, można powiedzieć, w jednym celu, zatem nigdy od tego typu książek nie będę oczekiwała aby wspinały się na wyżyny formy i języka. Lecz bez wątpienia o wiele przyjemniej się je czyta jeśli oprócz ognistych scen seksu, charakteryzują się dobrym stylem. Rozczarowana "Pięćdziesięcioma twarzami Greya" z pewną obawą sięgałam po "Za sceną". Byłam miło zaskoczona gdy okazało się, że czytanie tej pozycji nie przyprawiało o ból głowy. Pozytywne wrażenia po przeczytaniu pierwszego tomu sprawiły, że bez obaw wybrałam dalszą część przygód Sinnersów.

Sed, wokalista znanego rockowego zespołu tworzy burzliwy związek z niezwykle atrakcyjną dziewczyną o imieniu Jessica. On jest typem macho, który pragnie zapewnić byt swojej ukochanej, jednak przez swój dominujący i zaborczy charakter tłamsi poczucie niezależności Jess, która chce sama o siebie zadbać. Powoduje to ciągłe konflikty między nimi. Jedyne w czym są zgodni, to w niepohamowanym apetycie na seks. Jednak na samym pożądaniu nie można zbudować trwałego związku i dziewczyna odchodzi od apodyktycznego partnera. Każde z nich rusza w inną stronę: Jessica rozpoczyna studia prawnicze, a Sed wyrusza w kolejną trasę koncertową, podczas której topi smutki w ramionach swoich napalonych fanek. Los sprawia, że ich drogi ponownie się krzyżują. I chociaż boją się zaangażować w nowy związek, nie są w stanie oprzeć się łączącej ich namiętności. Wokalista i przyszła prawniczka muszą krytycznym okiem spojrzeć na swoje postępowanie względem drugiej osoby i jeśli wyciągną z tego odpowiednie wnioski, być może będą ze sobą szczęśliwi. Czeka ich jednak próba, której nikt by im nie pozazdrościł...

Pożądanie między muzykiem i dziewczyną jest odmalowanie niezwykle barwnie, z dużą domieszką pieprzu. Autorka rozbudza zmysły czytelnika, rzuca na gorącą wodę szalonej namiętności, w której pragniemy jak najdłużej pozostać. 
Można powiedzieć, że zarówno "Za sceną" jak i "Ostra gra" traktują nie tylko o seksie, ale również o trudnej, uwikłanej miłości, która niesie ze sobą bagaż przykrych doświadczeń. Śledząc losy Seda i Jess widać, że odbudowa związku, w którym spotykają się ze sobą dwa różne charaktery o równie ciężkim temperamencie jest możliwa ale wymaga obopólnej pracy.1 komentarz:

  1. Czytałam wszystkie części. Czekam na 5 ale nie ma jeszcze w Pl wydaniu. Fajna :)

    OdpowiedzUsuń